Rouge Tasarım | Projeler
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Tasarlama

Bir mekanın yada objenin tasarımında kişinin temel ihtiyaçları, yaşam tarzı, zevkleri göz önünde bulundurulmalıdır. Tasarlanacak mekan yada objenin,kişisel ihtiyaçları kolaylıkla karşılaması, aynı zamanda sağlam ve uzun ömürlü olması tasarımın temel prensipleri olmalıdır.

Projelendirme

Proje sayesinde ölçüler kesinleşmekte, kullanılacak materyaller netlik kazanmaktadır. Proje, imalatın hatasız yapılması için önemli bir yardımcıdır. Projelendirilmemiş işlerin hatalı veya eksik çıkması yüksek bir ihtimaldir. Müşteri ile imalatçı arasındaki temel anlaşma zemini proje olmalıdır.

3 Boyut Modelleme

Tasarlanan mekânın yada objenin tüm özelliklerinin tespit edilerek üç boyutlu görünümünün çıkarılması kuşkusuz karar verme noktasında önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede tasarlanan mekanın yada objenin genel görünümü bire bir görülebilmekte ve olası problemler önceden önlenmektedir.