Hakkımızda

Rouge Tasarım Hakkında

 

Rouge Tasarım 10 Ağustos 2016 yılında; 2009 yılından bu yana hizmet veren Fors Mobilya ile İç Mimar Yalın ACUN’un tasarımları, uygulama ile birleştirerek en mükemmel sonuçlara ulaşmak amacıyla dört ortaklı bir firma olarak kurulmuştur. Temeli 1956 yılına uzanan bir ekolün temsilcisi olan Fors Mobilya geçmişte ahşap atölyesi olarak başlayan bu serüveni, yıllar içinde gelişerek iç ve dış tüm mekanlarda mimari proje üreten, tasarıma ve ergonomiye önem veren, farkındalık ve estetik çözümler sunan Rouge Tasarım’ ın temellerini oluşturmuştur.

Yalın ACUN

İç Mimar

2012 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık bölümünü tamamladıktan sonra, Artmim ve VrlWorks’ de çalışmasının ardından, 2016 yılından itibaren  Rouge Tasarım Mimarlık Ofisi’ nde ortak olarak yer almaktadır

Email: yalinacun@rougetasarim.com

Sedat GÜNSOY

CG Artist, Marangoz

2000 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünü tamamlamasının ardından , Ahşap Mobilya Sanayi ve Fors Mobilya ortaklığından sonra 2016 yılından itibaren Rouge Tasarım Mimarlık Ofisin’de ortak olarak yer almaktadır.

Email: sedatgunsoy@rougetasarim.com

Uğur YILMAZ

Marangoz, Ahşap Uygulama

1993 yılında Konyaaltı Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Dekorasyon Bölümünü tamamladıktan sonra, stajyerlik, ustalık ve usta eğitici ve öğreticilik belgesini alıp, Artmim ve AHK ‘de çalışmasının ardından 2016 yılından itibaren Rouge Tasarım Mimarlık Ofisi’ nde ortak olarak yer almaktadır.

Email: uguryilmaz@rougetasarim.com

Yılmaz NALBANTOĞLU

Proje Müdürü

2009 yılında Akdeniz Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği bölümünü tamamladıktan sonra, Gayrimenkul ve Finans üzerine yoğunlaşmış, 2016 yılından itibaren Rouge Tasarım Mimarlık ofisinde ortak olarak yer almaktadır

Email: yilmaznalbantoglu@rougetasarim.com

© Copyright 2019 - Rouge Tasarım. Tüm hakları saklıdır.